Ми спостерігаємо за першою світовою біологічною війною, - Данілов

Олексій Данілов УНІАН

При цьому не уточнюється, чи мається на увазі пандемія коронавірусу

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов вважає, що сьогодні відбувається перша світова біологічна війна, яка небезпечніша за ядерну зброю. Про це він заявив на зустрічі з послами Швеції і Фінляндії, передає пресслужба РНБО.

Згідно з повідомленням, сьогодні, 26 серпня, Олексій Данілов зустрівся з послом Фінляндії Пяйві Лайні та послом Швеції Тобіасом Тибергом, під час чого продемонстрував потужності Національного координаційного центру кібербезпеки РНБО.

Секретар РНБО висловив подяку Швеції та Фінляндії за надану Україні всебічну допомогу і підтримку в боротьбі за відновлення територіальної цілісності та суверенітету на тимчасово окупованих територіях.

За словами Данілова, в сучасному світі "кібернетична та біологічна загрози стають страшнішими і небезпечнішими навіть за ядерну зброю".

"Сьогодні ми спостерігаємо за першою світовою біологічною війною, наслідки якої відчуває весь світ", - зазначив він.

При цьому не уточнюється, чи мається на увазі пандемія коронавірусу.

Новини за темою: Данілов заявив про потужну російську інформаційну агресію в Україні

Нагадаємо, раніше секретар РНБО Олексій Данілов заявляв, що Україна першочергово буде розвивати виробництво ракет та авіації.

"Стосовно розвитку промисловості – це наші ракети, друге – це наша авіація. Це дві фундаментальні речі – ракети та авіація", – наголосив він.Loading...