Ми працюємо над тим, щоб "нормандська зустріч" була наприкінці квітня, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський

Офіс президента

Президент зазначив, що спочатку відбудеться зустріч ТКГ у Мінську

Президент України Володимир Зеленський заявив про плани проведення обміну утримуваними особами у березні 2020 року та зустрічі глав держав "нормандської четвірки" (Україна, Німеччина, Франція, РФ, - ред.) наприкінці квітня у Берліні. Про це він сказав під час спілкування з журналістами у Полтаві, передає "Інтерфакс-Україна".

"Зараз зустріч (тристоронньої контактної групи, - ред.) буде 11 числа в Мінську. Ми працюємо над тим, щоб у нас був обмін у березні. Ми працюємо над тим, щоб у нас була зустріч наприкінці квітня. Я думаю, що все це відбудеться. Ми над цим серйозно працюємо", - зазначив голова держави.

Зеленський запевнив, що має сильну команду, яка постійно працює над верифікацією людей в ОРДЛО, Криму та Росії.

"У цьому питанні - в питаннях обміну і в питаннях таких важливих зустрічей, - мені здається, що у нас з вами є повна довіра, тому що ми, як мені здається, це показали неодноразово, що ми забираємо наших людей. Тобто у нас сильна команда, яка працює постійно саме над верифікацією людей, які перебувають і на тимчасово окупованих територіях, і в Росії. Буде результат", - додав президент.

Нагадаємо, раніше колишній міністр закордонних справ України Вадим Пристайко повідомляв, що зустріч лідерів "нормандської четвірки" може відбутися трохи пізніше квітня.

Крім того, Пристайко анонсував новий обмін утримуваними до зустрічі в "нормандському форматі".

У свою чергу прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков казав, що новий саміт у "нормандському форматі" з врегулювання ситуації в Україні треба проводити після того, як будуть реалізовані домовленості паризького саміту "четвірки".

Loading...