"Ми не в СРСР і не під Кремлем": Кравчук закликав Росію не блокувати переговорний процес, - засідання ТКГ

Глава делегації України в ТКГ Леонід Кравчук Фото з відкритих джерел

За словами Кравчука, українська делегація готова до конструктивної роботи

Сьогодні, 30 вересня, відбулося засідання Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ) у форматі відеоконференції, проте сторони змогли розглянути лише процедурні питання. Про це повідомила пресслужба Офісу президента. 

Так, на початку засідання голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук закликав російську сторону не блокувати переговорний процес і зосередитися на питаннях, у вирішенні яких зацікавлені українці. 

За його словами, українська делегація готова до конструктивної роботи над вирішенням питань, що входять до порядку денного діяльності ТКГ.

Голова української делегації підкреслив, що сторони повинні "рухатися вперед, зосередившись на посиленні режиму припинення вогню, звільненні утримуваних сторонами осіб, розв’язанні проблем, у вирішенні яких зацікавлені прості люди".

Водночас Кравчук звернувся до свого російського колеги Бориса Гризлова: "Не висувайте нам ультиматумів. Ми не в СРСР і не під Кремлем. Україна – незалежна держава, яка не дозволить диктувати їй будь-які умови!"

Новини за темою: Без різниці, де буде відеоконференція: Кравчук висловився про перенесення майданчика для ТКГ

Нагадаємо, 30 вересня президент Володимир Зеленський підписав указ, яким звільнив Вітольда Фокіна з посади першого заступника глави української делегації у Тристоронній контактній групі.

Loading...