Ми говоримо про реальне правове і державне беззаконня на прикладі міністра Малюськи, – Качний

Народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Олександр Качний

фото- з відкритих джерел

Нардеп обурився через заяви очільника Мін'юсту

На прикладі конкретного міністра юстиції України Дениса Малюськи можна говорити про реальне правове і державне беззаконня.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Олександр Качний.

"Що стосується Малюськи, це ж людина, яка повністю відповідає своїм фотографіям! Тобто ось він робить селфі, робить всілякі смішні, як всі вважають і він сам вважає, смішні фотографії на столі, під столом. Багато хто жартує, що він під столом наради проводить тощо", – заявив парламентар.

Олександр Качний звернув увагу на заяву міністра щодо того, що в Україні потрібно залишити лише дві в’язниці. Парламентар зазначив, що кількість ув’язнених в Україні сягає кількості населення двох міст Бориспіль, тож вмістити стільки людей у дві в’язниці неможливо.

Новини за темою: Третій лот: Малюська заявив про продаж "недешевої" Львівської виправної колонії

"Ми повинні розуміти, що людина є неадекватною, вона не розуміє, що вона говорить і як вона себе поводить. Він недавно давав інтерв'ю і заявив, що всі ті, хто отримав вищу міру покарання в Україні – ґвалтівники, вбивці тощо, які отримали довічне, він з ними спілкувався. Я дослівно передаю його слова зараз, не перекручуючи жодного слова: найбільш інтелектуальні люди, яких він зустрічав, і він готовий їх взяти на роботу", – заявив парламентар.

Олександр Качний риторично поцікавився, чому міністр Малюська досі перебуває на цій посаді.

"Ми говоримо зараз про реальне правове і державне беззаконня на прикладі конкретного міністра Малюськи", - заявив нардеп.

Нагадаємо, міністр юстиції України Денис Малюська заявляв, що в Україні потрібно залишити лише дві в'язниці.

Раніше Денис Малюська розповів, що найдорожчий сертифікат за місяць перебування у платній камері СІЗО коштує 12 тис. гривень, і це камери у Київському СІЗО.