Ми домовлялися з міністрами, що коли буде недовіра 70% депутатів, вони повинні піти у відставку, – Качура

Олександр Качура Фото з відкритих джерел

Відставка уряду – питання всього парламенту

Фракція "Слуга народу" має домовленість з усім складом Кабміну – якщо 70% нардепів висловлять недовіру якомусь міністру, він повинен піти у відставку.

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат України  від фракції "Слуга народу" Олександр Качура.

Парламентар наголосив, що питання відставки уряду – це питання всього парламенту, а не окремої політичної сили.

"Мабуть, краще обговорювати це з іншими фракціями, з "Опозиційною платформою – За життя", яке їхнє бачення, щоб це, все-таки, було рішення всього парламенту, а не окремої якоїсь політичної сили щодо звільнення і кадрових ротацій, або можливої заміни того, або іншого міністра", – сказав Качура й додав, що претензій до Кабміну накопичилося чимало, а найбільше – до економічного блоку.

Разом з тим Олександр Качура розповів, що "Слуга народу" має домовленість з Кабміном щодо відставки певного міністра у разі висловлення недовіри нардепами фракції.  

"У нас є повноваження щодо зміни кожного міністра. Ми домовлялися з усім складом Кабінету Міністрів, коли у нас відбувалося засідання у день голосування за програму, що у разі, якщо буде недовіра зі сторони фракції більше ніж 70% народних депутатів, то міністр повинен написати самостійно заяву і піти з посади", – зазначив нардеп.

Новини за темою: Медведчук: Уряд профнепридатний і не готовий вирішувати найважливіші економічні і соціальні питання

Раніше політолог Тарас Загородній заявив, що найімовірніше, відставка чинного прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля може бути перед місцевими виборами, тому що ситуація в економіці буде досить-таки критична.

 

Loading...