Ми – свідки економічного злочину, – Кацман про "плівки Деркача" і підвищення тарифів

Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

Людей цікавить, що чинна влада зробить у цій ситуації, каже експерт

Українці стали свідками економічного злочину, оскільки попередній президент країни, від якого вимагали підвищити тарифи на 75%, підвищив їх на 100%. Проте нині людей не цікавить відповідальність Петра Порошенка чи когось іншого, а цікавить, що у цій ситуації зробить чинна влада.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

"Ми – свідки економічного злочину, де президент власного народу говорить – просили на 75%, а я вам, холопам, на 100%, і щоб ви знали своє місце. Це економічний злочин? Економічний. І народ насправді не цікавить відповідальність Порошенка або когось іншого. Народ цікавить, що нинішня влада мала зробити. Вона мала зібрати, як мінімум, міністра енергетики, як мінімум, прем'єр-міністра, як мінімум, президента, як мінімум, Верховну Раду в якомусь представництві – глав фракцій або президіум, і сказати – хлопці, щойно, на наших очах, ми почули, як вам на 25% підвищили комунальні платежі, ми припиняємо цю практику, відрізаємо. Якби це була європейська демократична, і я змушений додати, багата держава, то, за великим рахунком, всі ці люди повинні були сказати – ми компенсуємо те, що ви переплатили", – зазначив експерт, коментуючи ситуацію зі створенням парламентської ТСК щодо так званих плівок Деркача.

Новини за темою: Порошенко задекларував майже 773 мільйони гривень доходів

Нагадаємо, позафракційний нардеп Андрій Деркач опублікував кілька аудіозаписів розмов на той момент президента Петра Порошенка з віцепрезидентом США Джо Байденом і головою Держдепу Джоном Керрі.

Як ідеться в опублікованих аудіозаписах розмов Байдена і Порошенка, президент Петро Порошенко 13 травня 2016 року похвалився перед віцепрезидентом США Джо Байденом, що підняв комунальні тарифи на 100% - навіть вище, ніж вимагав МВФ.

Додамо, у штабі Джо Байдена назвали "діркою від бублика" плівки розмов із попереднім президентом України Петром Порошенком.

Тим часом президент України Володимир Зеленський прокоментував записи розмов Порошенка і Байдена, зазначивши, що це не останній дзвінок, який побачать українці. А в "Слузі народу" заявили, що створюють комісію з рослідування можливого впливу Байдена на Порошенка.

Додамо, 1 червня у "Слузі народу" пояснили, чому ТСК досі не створена.