МВС про справу Шеремета: Вже 57 днів захист знайомиться з матеріалами

Павло Шеремет

Фото з відкритих джерел

Слідство ще раз наголосило, що початок розгляду справи в суді залежить саме від сторони захисту

Ознайомлення з матеріалами справи вбивства журналіста Павла Шеремета триває підозрюваними та захисниками вже 57 днів. Про це повідомила пресслужба МВС.

У пресслужбі зазначають, що у справі Шеремета пред’явлено обґрунтовану підозру особам, яких слідство вважає виконавцями. Справа щодо цих осіб виділена в окреме провадження, досудове розслідування в якій завершено 22 травня. 

"Матеріали справи готові для передачі до суду та відкритті підозрюваним і їхнім захисникам. Захисникам, які прибули на ознайомлення, були надані скановані копії матеріалів провадження. Ознайомлення з матеріалами справи підозрюваних та захисників триває вже 57 днів", - йдеться в повідомленні.

Слідство ще раз наголосило, що початок розгляду справи в суді залежить саме від сторони захисту та самих підозрюваних.

При цьому в МВС зауважили, що правоохоронці продовжують розслідування щодо замовників та організаторів злочину.

Новини за темою: Зеленський про справу Шеремета: Світ має побачити справжніх убивць

Нагадаємо, раніше в МВС заявили, що підозрювана у справі Павла Шеремета Яна Дугарь не має беззаперечного алібі, на чому наполягає сторона захисту.

В МВС стверджують, що підозрювана схильна до обману, приховування певних обставин свого життя, а тому її твердження про неможливість участі у злочині потрібно піддавати сумніву.

До того в Києві було встановлено пам'ятник загиблому журналісту Павлу Шеремету. Його відкрили в понеділок, 20 липня, в четверту річницю його загибелі.

Правоохоронці затримали в рамках кримінальної справи про вбивство Павла Шеремета рок-музиканта групи Riffmaster, військовослужбовця Андрія Антоненка і волонтера, доктора-рентгенолога Юлію Кузьменко. Також у справі проходить згадана Яна Дугарь.

13 липня суд пом'якшив запобіжний захід Яні Дугарь і зняв із неї електронний браслет. Адвокати обвинуваченої заявили, що вдоволені рішенням суду, адже захід пом’якшили, проте пообіцяли, що будуть й надалі доводити непричетність Дугарь до справи.

Loading...