МВФ висуває до України не фінансові, а політичні вимоги, – експерт назвав, за що будуть наступні "торги"

Михайло Чаплига

ua-rating

Михайло Чаплига заявив, що зовнішні управлінці дійшли до цинізму у своїх вимогах

Міжнародний валютний фонд – це міжнародна банківська установа, але МВФ висуває до України не фінансові, а політичні вимоги.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політолог Михайло Чаплига.

Політолог, коментуючи інформацію про те, що перемовини України з Міжнародним валютним фондом опинилися "на паузі", зауважив: "Думаю, що торги будуть за НАБУ і взагалі всю цю імплантовану нам неприродну паралельну правоохоронну систему у вигляді САП, антикорупційних грантових "борцунів" тощо".

Новини за темою: Ніяких затримок не буде, - Шевченко про транші МВФ та Світового банку

Експерт заявив, що зовнішні управлінці дійшли до цинізму у своїх вимогах.

"МВФ – це, по суті, міжнародна банківська установа. Скажіть, будь ласка, ви, коли приходите до банку, щоб взяти кредит, банк вам висуває якісь вимоги стосовно того, який одяг вам носити?... Ні, він вам висуває виключно фінансові умови. Чому до України висуваються не фінансові, а політичні умови? Чому висуваються умови щодо тих "прокладок", які відчужують нашу природну власність? Наприклад, "Укрзалізницю", "Нафтогаз", "Укроборонпром", адже ми всі розуміємо, що наглядові ради – це "прокладки", які відчужують це все від нас без приватизації. І чому висуваються умови щодо впливу на судову гілку влади, на прокуратуру і багато іншого?" – поцікавився Михайло Чаплига.

Нагадаємо, представник МВФ Джеррі Рай заявив, що для продовження програми фінансової підтримки Міжнародного валютного фонду Україні слід зберігати незалежність всіх антикорупційних органів.

Раніше повідомляли, що Кабінет Міністрів України очікує отримати другий транш від Міжнародного валютного фонду до кінця 2020 року. 

Loading...