Можливість будь-якого діалогу моментально гаситься, – Шарій про зрив інспектування біля Шумів

Анатолій Шарій

112.ua

Лідер політсили "Партія Шарія" зауважив, що інспектування мало відбутися на відстані

Будь-яка можливість налагодити діалог моментально гаситься, і з цього намагаються роздути чергову "зраду".

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив лідер Партії Шарія Анатолій Шарій, коментуючи ситуацію зі зривом інспектування біля Шумів на Донбасі.

Анатолій Шарій зауважив, що ця ситуація свідчить про те, що з будь-якої спроби якогось діалогу намагаються роздути чергову "зраду".

"Те, що я бачу: моментально гаситься будь-яка можливість будь-якого діалогу. Причому давайте звернемо увагу – ким. Я не маю на увазі тих, хто виходить з петардами, факелами, з печер виходять. Але плюс є ще розпалювачі певні", – заявив Анатолій Шарій.

Лідер Партії Шарія зауважив, що такі "розпалювачі" зараз виголошують гасла, мовляв, спільним інспектуванням перейдено "червоні" лінії. Він зауважив, що на акції, участь у яких беруть функціонери "Європейської Солідарності", влада звертає особливу увагу і миттєво реагує, хоч на них може вийти зо два десятки осіб.

Новини за темою: На Донбасі НЗФ здійснили прицільний обстріл поблизу Шумів, де мали зустрітися СЦКК та ОБСЄ

"Вони це все показують, спеціально гіперболізуючи, так, начебто ті будуть ходити, заглядати в казанки, що тут ви варите. Ну, це маячня. Наскільки я знаю, це буде на відстані. "Інспектування" – теж голосно сказано, вони просто подивляться, що там немає ніяких укріпрайонів тощо", – зауважив він.

Нагадаємо, Тристороння контактна група щодо Донбасу прийняла рішення проінспектувати українські позиції поблизу Шумів Донецької області. Проте інспекція не відбулася.

В Офісі президента України заявили, що в ОРДЛО висувають вимоги, які суперечать одна одній, а представники так званої "ДНР" лише "піаряться" на темі миру. Водночас в ОРДЛО вважають, що в зриві інспекції позицій ООС винна українська сторона, яка нібито в останній момент висунула неможливі для виконання вимоги, серед яких – наявність негативного ПЛР-тесту в представника НЗФ.

Додамо, голова української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук заявив, що перенесення інспектування українських позицій біля Шумів не є зривом Мінських домовленостей.Loading...