live

Може не вистачити голосів: У "Слузі народу" вважають, що голосування за "антиколомойський" закон може провалитися

Народний депутат від "Слуги народу" Єгор Чернєв Фото з відкритих джерел

Нардеп переконаний, що свої голоси за нього віддадуть лише партії "Голос", "Довіра", "Європейська солідарність" та частина фракції "Слуги народу"

Ризик дефолту в середині країни збільшується - є ймовірність, що для прийняття "антиколомойського" закону про неповернення банків може не вистачити голосів.

Про це заявив народний депутат від "Слуги народу" Єгор Чернєв на сторінці у Facebook.

На думку нардепа, це пов'язано з тим, що частина депутатів з різних фракцій живе не в Україні, а в державі під назвою "Приват".

"В них все буде добре, особливо, коли їхньому господарю повернуть банк чи виплатять компенсацію за нього. Вистачить на нові машини для всіх. Погано буде лише тим, хто не має "громадянства" країни "Приват". А це – переважна більшість українців", - стверджує він.

Представник "Слуги народу" переконаний, що голоси за закон про неповернення банків віддадуть лише кілька груп і фракцій: "Голос", "Довіра", "Європейська солідарність" та частина фракції "Слуга народу".

Інші депутати або навіть однопартійці, за його словами, знаходяться на фінансуванні групи "Приват" або пов’язані з нею спільними інтересами.

"Закликаю громадянське суспільство, всіх українців звернутися до своїх депутатів та переконати їх у необхідності підтримати закон про неповернення банків. Кожен голос сьогодні важливий", - запевняє політик.

Новини за темою: Фракція "Слуга народу" ввечері збереться на засідання – говоритимуть про позачергове засідання Ради

Нардеп прогнозує, що провалене голосування за даний закон принесе фінансовий бойкот Україні, крах національної валюти, гіперінфляцію, тотальне безробіття та шалений сплеск злочинності.

Нагадаємо, раніше голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що поки не може озвучити дату прийняття "антиколомойського" законопроєкту.

Новини за темою: У МВФ назвали умови, за яких Україна отримає кредит

До цього уряд узгодив із МВФ та ухвалив фінальну версію "антиколомойського" законопроєкту.

Loading...