Москаль: Українці їдуть за кордон на заробітки, а звідти їдуть члени наглядових рад – заробляти тут великі гроші

Голова Закарпатськї ОДА Геннадій Москаль. Фото: radiosvoboda.org

"Якось раніше жили без наглядових рад, і абсолютно все було нормально"

Наглядові ради, які діють в Україні і члени та голови яких приїжджають до нашої країни, щоб заробити великі кошти, слід ліквідувати.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив голова Закарпатської ОДА у 2015-2019 рр. Геннадій Москаль.

Геннадій Москаль заявив, що принцип відбору на конкурсній основі в Україні повністю дискредитовано – жодне із відомств, де відбувалися конкурси, не працює повноцінно. Окрім того, гість головного політичного ток-шоу країни розкритикував діяльність наглядових рад.

Новини за темою: Лещенко офіційно увійшов до наглядової ради "Укрзалізниці"

"Українці їдуть за кордон, а з-за кордону їдуть члени і голови наглядових рад заробляти тут великі гроші. Чому не ліквідувати? Якось раніше жили без наглядових рад, і абсолютно все було нормально. Це раз. Друге: "на конкурсній основі" – це вже дискредитовано повністю. Подивіться – відбирали патрульну поліцію і таке інше. 50% – некомплект. Люди розбігаються. Не можна на конкурсній основі. Подивіться на правоохоронні органи – Державне бюро розслідувань (ДБР). Як проводився конкурс, що всі вихідці – голова ДБР, перший заступник, заступник – усі з Харкова? Як таке може бути?" – заявив Геннадій Москаль.

Він звернувся до парламентарів, щоб вони навели лад у цих питаннях.

Новини за темою: "Токсичні" наглядові ради: Дубілет вважає найкращим інструментом приватизацію держпідприємств

Більше на цю тему читайте: "Основу колоніальної адміністрації України складають наглядові ради".

Loading...