Мосійчук: Вакарчук розглядає питання про складання депутатського мандата

Ігор Мосійчук, Фото з відкритих джерел

"Ні для кого не таємниця, що головний спонсор проєкту "Голос" зараз розглядає іншу кандидатуру"

Святослав Вакарчук розглядає питання щодо складання депутатського мандата і повернення до музичної творчості

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив народний депутат VIII скликання Ігор Мосійчук.

Ведучий поцікавився, чи має він який ексклюзив про народного депутата Святослава Вакарчука. У відповідь він сказав, що дуже дивним є те, що Вакарчук не відвідував Давос і останнім часом уникає спілкування зі ЗМІ.

"Зараз з'явилася інформація, що Вакарчук розглядає питання щодо складання депутатського мандата і повернення до музичної творчості. Чому це розглядається? Є декілька факторів. По-перше, вчорашнє опитування центру Разумкова показало повний провал партії "Голос", – розповів екснардеп.

На його переконання, цей провал пов'язаний з діяльністю Вакарчука.

"Друге, ні для кого не таємниця, що головний спонсор проекту "Голос" олігарх Віктор Пінчук зараз розглядає іншу кандидатуру, яка б могла замінити Вакарчука на чолі такого патріотичного проекту. Це, на жаль, Олег Сенцов. Це політв'язень Кремля, це людина, яка перебувала у російських застінках, і зараз яку люди Пінчука возять на оглядини в Давос, по різних "соросятнях", США. Мені дуже сумно, що використовують людину, яка певний час для багатьох українців була символом боротьби та спротиву російській окупації Криму", – констатував Ігор Мосійчук.

Нагадаємо, у грудні 2019 року лідер партії "Голос" музикант Святослав Вакарчук виступив у Мінську на корпоративі в IT-компанії Wargaming, що відома грою World of Tanks. 

Нещодавно, Вакарчук прокоментував вартість свого виступу в Мінську.

Loading...