Мосійчук назвав, яку середню зарплату отримують українські прокурори

Ігор Мосійчук, Фото з відкритих джерел

"Щоб не виникало питань з будиночками, автомобілями люкс-класу, закордонними поїздками, ще у 8-му скликанні ми створили НАБУ, САП і НАЗК"

Середньостатистичний міський прокурор в Україні отримує на місяць тисячу доларів зарплати.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив колишній народний депутат України Ігор Мосійчук.

Відповідаючи на питання ведучого, яку зарплату отримують українські прокурори, екснардеп зауважив:

"Це сума в районі, з усіма преміями і доплатами, десь до тисячі доларів максимум", – сказав Ігор Мосійчук.

Водночас він зауважив, що для того, аби контролювати доходи прокурорів, в Україні створено чимало антикорупційних структур.

Новини за темою: У Києві на хабарі спіймали проректора одного зі столичних університетів

"Ми, для того, щоби не виникало питань з будиночками, автомобілями люкс-класу, закордонними поїздками, ще у 8-му скликанні створили НАБУ, САП, НАЗК, яке має перевіряти електронні декларації. Але те, що від них ефективності нуль – це проблема в тому, що, а я ще одразу казав, що абсолютно паралельно існуючі органи, які знаходяться в зовнішньому управлінні, будуть використовуватися не для того, щоб боротися з корупцією, а для того, щоби в ручному режимі їхні господарі могли здійснювати зовнішнє управління. От впіймали "на гачок" прокурора, суддю, чи чиновника якогось, і ним вже можна управляти в ручному режимі. Тільки цим я можу пояснити те, що за три роки існування цих всіх антикорупційних структур, крім трьох сільських голів, абсолютно не розкрито жодного резонансного злочину", – прокоментував політик.  

Нагадаємо, 4 червня у Києві Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції задокументував злочинну діяльність працівника однієї з місцевих прокуратур, який отримав 100 тис. доларів неправомірної вигоди. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції.

Як повідомляється, слідством було встановлено, що, будучи прокурором у кримінальному провадженні, відкритому за фактом службової недбалості членів правління банківської установи, він вимагав від його представників 100 тис. доларів. За цю суму працівник прокуратури обіцяв вирішити питання щодо закриття кримінального провадження та в подальшому "кураторство" діяльності банку. Зокрема - нереєстрації правоохоронними органами будь-яких кримінальних проваджень відносно фінустанови.

 Loading...