Мосійчук: Із призначенням Банчука посилилися корупційні ризики в Аграрному фонді

Ігор Мосійчук

Колишній народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук заявив, що з призначенням на посаду керівником Аграрного фонду України сина колишнього заступника генпрокурора Миколи Банчука - 33-річного Богдана Банчука - посилилися корупційні ризики у відомстві. Про це він повідомив в ефірі одного з телеканалів.

"Те, що трапилося з призначенням Банчука в Аграрний фонд, особисто у мене викликає величезне занепокоєння. Тому що нардепи Давиденко і Приходько підозрюються в розграбуванні мільярдів гривень саме з цього фонду. Відшкодування, які йдуть через Аграрний фонд, - це абсолютно корупційна складова. Тому запускати туди людину, яка має статки невідомого походження, не "корисно" для українського народу", - сказав екснардеп.

За словами Мосійчука, призначення Банчука посилило корупційні ризики в Аграрному фонді.

Він підкреслив, що потрібно "брати і вести до НАБУ і правоохоронних органів тих, хто призначив його на цю посаду".

Екснардеп зазначив, що влада нам обіцяла на виборах, що працюватиме "соціальний ліфт". Талановиті українці, люди, у яких є відповідна освіта, зможуть дійти до управління країною.

Нагадаємо, як заявив політичний аналітик Віталій Романенко, призначення 33-річного Богдана Банчука, людини, яка працювала спочатку в МЗС, а потім заступником голови однієї з РДА, на посаду керівника Аграрного фонду свідчить про те, що для такої стрімкої кар'єри потрібно народитися в правильній сім'ї.

 

Loading...