Монобільшість складається з "імітуючих", а не "практикуючих" депутатів, – Поярков

Сергій Поярков Скріншот відео

Сергій Поярков каже, що до ВРУ потрапили "професійні безробітні"

Парламентарі з партії "Слуга народу" – це "імітуючі", а не "практикуючі" народні депутати.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив український художник, телеведучий Сергій Поярков.

"Були "практикуючі" народні депутати..., а були "імітуючі" народні депутати, які приходили раз на пів року у парламент. І давайте ми цю термінологію введемо у суспільство – "практикуючі" депутати і "імітуючі" депутати. Монобільшість складається саме з "імітуючих" депутатів, тому що професійні безробітні, переважно, які ніколи у житті нічого не добилися, які бідні, недосвідчені, неуспішні потрапляють у парламент, а там!..." – заявив Сергій Поярков та натякнув на те, що корупція зі стін парламенту нікуди не поділася.

Новини за темою: "Слуги народу" розуміють, що голосувати наосліп за гострополітичні теми для них невигідно, – Крюкова

На його думку, президент України Володимир Зеленський – людина, яка випадково опинилася у політиці, теж не "практикуючий", а "імітуючий" президент.

Нагадаємо, народний депутат від партії "Слуга народу" Микола Галушко заявив, що покидає політсилу, і додав, що йшов на вибори президента з Володимиром Зеленським з метою змінити політичну систему в Україні.

17 вересня перший віцеспікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук оголосив про виключення з фракції "Слуга народу" народного депутата Олександра Юрченка.

Читайте також: "Мінус один в монобільшості: Чому нардепи виключили Гео Лероса із фракції "Слуга народу".

Loading...