Монобільшість перестала бути більшістю і шукає союзників серед учорашніх опонентів, – Молчанов

Верховна Рада

Фото з відкритих джерел

Усі спроби покарати за зловживання представників попередньої влади поставлять на паузу, прогнозує експерт

Монобільшість у парламенті перестала бути більшістю і шукає союзників серед учорашніх опонентів, проте слід розуміти, що за будь-яке підголосування колишніми опонентами потрібно буде чимось розплачуватись із ними.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політичний експерт Кирило Молчанов.

Ведучі зазначили, що у телеграм-каналі "Темний лицар" з’явилася інформація про те, що голови парламентських фракцій "Голос" і "Європейська солідарність" учора відвідали Офіс президента, темою зустрічі нібито було голосування за зміни у регламент; за інформацією джерела, голови фракцій обіцяли голоси за, натомість висунули низку умов.

"Ми бачимо, що коли монобільшість перестає бути монобільшістю або навіть просто більшістю, вони вимушені шукати якихось політичних союзників з учорашніх опонентів. І тут треба, очевидно, всім розуміти, що за будь-яке підголосування від колишніх опонентів потрібно буде з ними чимось розплачуватись… Наприклад, щодо "Солідарності", очевидно, що це, напевно, будуть усі кримінальні провадження щодо Петра Олексійовича Порошенка, вони будуть прикриватися. Бо ми бачимо, що у нас місяць новий генеральний прокурор Венедіктова не підписує навіть свої подання, коли вона ще була головою ДБР", – заявив Кирило Молчанов.

Новини за темою: Дубінський заявив про "договірнячок" у Раді – голоси в обмін на окремі області і лісгоспи

Експерт прогнозує, що всі спроби покарати за зловживання представників попередньої влади будуть поставлені на паузу.

"І це буде одним із наслідків цієї негласної коаліції, тому що юридично вони її не оформлять між "Європейською солідарністю" та "слугами народу", – зазначив Кирило Молчанов.

Як повідомляли, народний депутат від "Слуги народу" Максим Бужанський пообіцяв зробити запит на коаліційну угоду фракцій "СН", "Європейська солідарність" і "Голос", якщо до порядку денного парламенту внесуть законопроєкт нардепа від "ЄС" Володимира Ар'єва про зміни до регламенту.

Як повідомлялося раніше, нардеп від "Слуги народу" Олександр Дубінський заявив, що депутати від "Європейської солідарності" проголосували за закон про відкриття ринку землі, бо їм обіцяли, що заступник міністра фінансів Світлана Воробей залишиться на своїй посаді, отримуючи доступ до фінансових потоків.

Loading...