Молодіжне крило партії "Опозиційна платформа - За життя" забезпечує медустанови засобами індивідуального захисту

Антисептичні засоби Фото з відкритих джерел

Молодіжне крило партії "Опозиційна платформа - За життя" продовжує забезпечувати медичні установи засобами індивідуального захисту. 1,5 тисячі масок зараз передали в амбулаторію села Шпитьки Київської області, передає "112.ua".

"Я дуже задоволений. Я задоволений, що є небайдужі люди, що ми свідома нація, яка, скажімо так, у складні часи згуртовується", - зазначив завідувач АЗПСМ в селі Шпитьки Олександр Денисенко.

Раніше подібну допомогу надали Фастівській районній лікарні.

Член партії "Опозиційна платформа - За життя" Світлана Симонова підкреслила, що зараз у всіх лікарнях недолік засобів індивідуального захисту.

"Скрізь зараз в лікарнях недолік: ні масок, ні антисептиків, ні рукавичок, ні захисних костюмів – нічого, на жаль, немає, і в зв'язку з цією пандемією люди трішки в шоці і страху. Дзвонять не тільки, як кажуть, з лікарень, дзвонять ще звичайні громадяни, які просто просять привезти ці маски", - сказала вона.

"Держава, на превеликий жаль, не справляється з необхідним обсягом поставок усіх цих засобів захисту. Доводиться такими приватними ініціативами допомагати. Життя кожної людини - це найбільша цінність. І якщо нам вдасться зберегти сто, тисячу і мільйон життів, значить ми впоралися", - додав керівник молодіжного крила партії "Опозиційна платформа - За життя" Артем Марчевський.

Він також зазначив, що допомагати почали з Київської області і планується розвивати цю ініціативу.

"Зараз це наш рух, наша ініціатива розростається по регіонах. Ми створили такий собі координаційний штаб. До нас стікається інформація: кому, де і що потрібно, і ми розподіляємо, за свої кошти допомагаємо", - сказав Марчевський.

Наразі члени молодіжного крила "Опозиційної платформи - За життя" вже готують наступну партію засобів індивідуального захисту.