Могильов: Зеленський обіцяв врегулювати конфлікт на Донбасі, але фактично не робить нічого

Анатолій Могильов. Фото: DT.ua

Встановлення миру на Донбасі є бажанням всіх українців, і рішення про відставку влади, яка не виконує обіцянок, є дуже розумним.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ України 2010-2011 років Анатолій Могильов в ефірі телеканалу NEWSONE.

Даючи коментарі до заяви політсили "Опозиційна платформа - За життя", в якій йшлося про саботаж домовленостей урядом Володимира Зеленського про припинення вогню, він зазначив, що за роки правління попереднього президента миру так і не було встановлено, а нинішня влада не робить нічого.

"Президент пообіцяв, що буде домовлятися з ким завгодно, хоч з чортом, щоб вирішити питання. Але пройшов вже рік, і питання не вирішується. Мир на Донбасі - це нагальна проблема, яка є в країні зараз, і бажання всіх людей країни. За ці роки ми все більше і більше віддаляємо від себе Донбас і Крим. Тому перезавантаження всіх гілок влади в країні - це дуже правильна думка", - сказав Могильов.

Раніше партія "Опозиційна платформа - За життя" заявила, що влада Зеленського, яка не має політичної волі для встановлення миру, займається саботажем домовленостей про припинення вогню, досягнутих у Мінську.