Між Шарієм та Пальчевським йде розмова про створення партійного клубу, – Кацман

Політичний експерт Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

Імовірно, з цією політсилою вони підуть на вибори, не виключає експерт

Між Анатолієм Шарієм та Андрієм Пальчевським йде розмова про створення партійного клубу.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

"Навіть наші колеги-журналісти ведуть переговори про створення партій. Я, наприклад, знаю, що між Шарієм і Пальчевським... йде розмова теж про якийсь нібито партійний клуб, такі партійні збори, може, і прообраз партії, з якою вони, цілком можливо, можуть піти на вибори", – зазначив Володимир Кацман.

Новини за темою: "Соросята" готуються до реваншу в Україні, і цей реванш полягає у так званому грузинському десанті", - Кацман

Експерт продовжив: "Шарій вже потрапляє в соціологічну, так би мовити, мішанину. Пальчевський потрапляє точно в мішанину соціологічну з мерськими виборами".

Новини за темою: Володимир Кацман у програмі "HARD з Влащенко. Підсумки дня", – повне відео

Як повідомляли, Центральна виборча комісія зробила можливою зміну виборчої адреси безвідносно до реєстрації місця проживання.

Нагадаємо, раніше голова Центральної виборчої комісії Олег Діденко розповів, що основною проблемою в організації місцевих виборів, що мають відбутись 25 жовтня, є фінансування.