live

Мюнхен. Що залишилося за лаштунками

Володимир Зеленський у ході безпекової конференції в Мюнхені Фото: Офіс президента

Організатори Мюнхенської конференції з питань безпеки не пустили п'ятого президента України Петра Порошенка в зал, де проходила українська панель за участю чинного президента країни Володимира Зеленського. Про це у своєму Телеграм-каналі написав колишній нардеп Сергій Лещенко.

"Поїздка Петра Порошенка на Мюнхенську конференцію з безпеки супроводжувалася інцидентом. Німецькі організатори не допустили Порошенка в зал, де проходила українська панель за участю президента Зеленського. Свідками цього інциденту були німецькі депутати від Європарламенту", - зазначив політик.

За його словами, Порошенко вирішив не надавати цій ситуації широкого розголосу, тому що те, що трапилося, суперечить його легенді участі в Мюнхенській конференції з безпеки.

"В інтерв'ю телеканалам, які належить йому, Порошенко дуже старався показати себе впливовою фігурою, причетною до прийняття рішень у світовій політиці. А в інтерв'ю Німецькій хвилі він навіть похвалився, що саме його зусиллями зняли з сайту Мюнхенської конференції скандальний план "Дванадцять кроків по зміцненню безпеки в Україні…". Правда, документ через день повернули на сайт, він і зараз там знаходиться, але Порошенко це вже ніяк не коментував", - додав Лещенко.

Нагадаємо, з 14 по 16 лютого в Мюнхені проходила конференція з питань безпеки. Для України це був хороший привід не тільки нагадати про виклики, які стоять перед країною, але й заручитися допомогою у вирішенні конфлікту на Донбасі і в питанні повернення Криму. Більш детально про це у нашому матеріалі - "План для України, шанс для Росії і промова Зеленського: Що в результаті Мюнхенської конференції з безпеки".

 

 

Loading...