Місцевий кримінал сьогодні легалізувався під виглядом радикальних структур, – Віктор Чорний

Народний депутат (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Віктор Чорний Фото з відкритих джерел

Парламентар заявив, що в Україну повернулися 90-ті

Сьогодні в регіонах України створені радикальні угруповання, які фінансуються, в основному, з джерел місцевих "авторитетів".

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Віктор Чорний.

Парламентар нагадав, що сьогодні Україна посіла перше місце за рівнем злочинності у Європі. Він назвав причини загострення криміногенної ситуації в країні.

"Так ось, які тенденції сьогодні є: сьогодні в регіонах створені радикальні угруповання, які можна порівняти з тими самими "бригадами" 90-х років. Угруповання, які фінансуються, в основному, з джерел місцевих "авторитетів". Тобто місцевий кримінал сьогодні легалізувався під виглядом радикальних структур. І це повсюдно відбувається на території всієї країни... Тому 90-і повернулися, щоправда, в іншій якості", – заявив Віктор Чорний.

Нардеп додав, що, за різними даними, на руках в українців перебуває кілька мільйонів одиниць нелегальної зброї – від 2 до 5 млн одиниць. Водночас, Україна посідає останнє місце у Європі за рівнем життєзабезпечення.

Новини за темою: Як слід поводитися, якщо людина стала заручником терористів, – поради психотерапевта

"І сьогодні, дійсно, український народ розуміє, що очікування від нової влади, які були, а особливо люди, які голосували за нову владу, перебувають у такому психологічному стресі на сьогоднішній момент, коли рівень життя впав, коли ми спостерігаємо сьогодні падіння і долара, в тому числі, і головне, що ми не бачимо ніякого просвіту попереду. Тому, звичайно, загострення такої ситуації призводить до того, що народ все частіше і частіше хапається за зброю", – сказав Віктор Чорний.

Нагадаємо, 21 липня в центрі Луцька на Театральній площі, чоловік з вибухівкою і зброєю захопив маршрутку. Зловмисника затримали і обрали запобіжний захід.

А 23 липня у Полтаві правоохоронці проводили спецоперацію із затримання викрадача авто, який намагався уникнути відповідальності.

Як повідомлялося, чоловік, якого підозрюють у викраденні авто, під час затримання висмикнув чеку із гранати. Він також тримав за руку одного із правоохоронців, який його затримував, та погрожував підірвати гранату. Станом на зараз поліція досі не затримала полтавського нападника.