live

Місцеві вибори в Україні: У "Слузі народу" визначилися з нардепами-кураторами в областях

З'їзд партії "Слуга народу" УНІАН

Проте кінцевий список нардепів-кураторів затверджується президентом

У "Слузі народу" вирішили призначити в областях "уповноважених" народних депутатів для підготовки до місцевих виборів. Про це повідомляє LB.ua із посиланням на кілька джерел у партії.

За словами співрозмовників, кінцевий список нардепів-кураторів затверджується президентом України.

Так, згідно з актуальним зараз розподілом, планується, що куратором Києва від "Слуги народу" стане Олександр Корнієнко, Миколаївської області - лідер фракції "СН" Давид Арахамія. Нардепа Павла Сушка закріплено за Харківською областю, парламентарія Павла Халімона - за Чернігівською, нардепа Олександра Сову - за Одеською.

Передбачається, що "уповноваженим" у Херсонській області повинен стати Олександр Дубінський. Куратором у Кіровоградській області передбачувано стане Микита Потураєв, у Вінницькій - Аліна Загоруйко, у Черкаській - Олександр Завітневич. "Уповноваженим" у Дніпропетровській області повинен стати Юрій Кисіль.

При цьому партія не планує офіційно повідомляти про "уповноважених" і повний список тримає в секреті.

Як відомо, місцеві вибори в Україні мають відбутися 25 жовтня 2020 року. 

Проте раніше спікер Ради Дмитро Разумков заявив, що "Слуги народу" відмовилася від ідеї провести в Україні позачергові місцеві вибори, тому голосування відбудеться у встановлений законом термін – 31 жовтень 2020 року.

Loading...