Місцеві вибори показали, що "Нацкорпусу" і "Правого сектору" просто не існує, – Шарій

Анатолій Шарій Скріншот із відео

Політик прокоментував попередні результати місцевих виборів

Місцеві вибори показали, що "Національного корпусу", "Правого сектору", "Демократичної сокири" та інших просто не існує.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK під час включення заявив лідер політичної сили "Партія Шарія" Анатолій Шарій.

Політик прокоментував попередні результати місцевих виборів, які напередодні відбулися в Україні.

"Якщо говорити про те, що дуже тішить, то це "Нацкорпус" 0,3%-й. "Правий сектор", "Демократична сокира" та інший шлак – усе, їх просто немає. Їх просто немає. Це просто те, що підтверджує мою теорію про те, що їх взагалі немає. А їх п'ять осіб, їх мало, їх дуже мало, просто, що вони смердючі і бігають з битами, нападають на людей, люблять кров, закликають вбивати, – це інша справа. Але насправді ці вибори показали, що їх немає взагалі, не існує", – сказав Анатолій Шарій.

Новини за темою: "Слуг народу" у коаліції в місцевих радах не братимуть – зі слабкими не домовляються, – політолог

Нагадаємо, у неділю, 25 жовтня, в Україні відбулося голосування на місцевих виборах. 

У Центральній виборчій комісії назвали вибори депутатів обласних, районних, сільських рад, а також селищних, сільських і міських голів найскладнішими в історії України.

До слова, явка виборців на місцевих виборах в Україні становила 36,88% – за результатами обробки 100% інформації з усіх областей України, 10 556 621 виборець отримав бюлетені та проголосував.

Як повідомляли, у мережі "Опора" прогнозують, що у більшості міст із чисельністю населення понад 75 тис. осіб відбудеться другий тур виборів міських голів.

У Комітеті виборців України заявили, що місцеві вибори 25 жовтня в цілому відповідали стандартам чесних і демократичних виборів.

Додамо, директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов заявив, що на місцевих виборах партії "Опозиційна платформа – За життя" і "Партія Шарія" виступили не лише з місцевим, а й із загальнонаціональним порядком денним.Loading...