Місцеві вибори під час пандемії: Зеленський доручив продумати механізми для безпеки громадян

Володимир Зеленський. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Своєю чергою, голова МВС наголосив на забезпеченні достатньої кількості спостерігачів

Президент України Володимир Зеленський порушив питання підготовки до місцевих виборів, які заплановані на 25 жовтня 2020 року, та доручив уряду продумати механізми для безпеки громадян. Про це йшлося на традиційній селекторній нараді під головуванням президента, в якій взяли участь представники Кабміна та правоохоронних органів, передає пресслужба Офісу президента.

"Вочевидь майбутні вибори проходитимуть на тлі певних обмежень через коронавірусну інфекцію, і вже зараз треба продумати механізми, процедури та фінансування, щоб убезпечити українців і дати їм можливість вільно проголосувати за кандидатів", – зазначив Володимир Зеленський.

Своєю чергою, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звернув увагу на забезпечення достатньої кількості тих, хто стежитиме за порядком під час проведення голосування, особливо після ухвалення законопроєктів, які вимагатимуть більшої кількості правоохоронців на виборах.

Новини за темою: Можна без прописки: У ЦВК змінили вимоги до виборців для голосування

Раніше повідомлялося, що у Центральному виборчому комітеті наголосили, що місцеві вибори в Україні відбудуться у складних умовах. Ускладнення відбуваються через зміни виборчого закону і пандемію COVID-19.

Loading...