Новини » Політика Читать эту новость на русском

Місцеві вибори "обнулили" "слуг народу", а проросійський виборець повернувся назад до ОПЗЖ і Медведчука, - Казарін

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Місцеві вибори, які відбулися наприкінці жовтня, яскраво продемонстрували, що українці розчарувалися як у нинішній владі, так і безпосередньо у президенті Володимирі Зеленському. Про це у своїй статті для видання "Новое время" написав відомий журналіст Павло Казарін.

Журналіст підкреслив, що незважаючи на те, що ще півтора року тому майже вся карта України була "зеленою", криза довіри і легітимності стала справою часу, оскільки Зеленський так і не став точкою консенсусу для всіх.

"Місцеві вибори "обнулили" колишню монолітність президентської команди. Проросійські виборці втекли назад до Віктора Медведчука... питання про те, хто тут влада, стане головним у найближчі місяці", - пише Казарін.

Нагадаємо, 25 жовтня в Україні відбулися вибори до місцевих рад та мерів міст. Поки результати не оголошені, проте вже зараз багато експертів говорять про те, що для партії "Опозиційна платформа - За життя" вони стали найрезультативнішими. Так, ОПЗЖ виграла вибори в чотирьох обласних радах: Запорізькій, Миколаївській, Одеській і Херсонській, а також у двох областях. Крім того, "Опозиційна платформа – За життя" перемогла в 44 міських радах, в 9 районних. Також понад 20 кандидатів від політсили стали мерами міст.