Місцеві вибори будуть вкрай гарячими, – політтехнолог назвав причину

Борис Тизенгаузен. Фото prefiksblog.co.ua

А боротьба у Києві буде дуже цікавою, каже Борис Тизенгаузен

Місцеві вибори будуть вкрай гарячими, оскільки легку перемогу "Слуга народу" собі вже не забезпечує.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політтехнолог Борис Тизенгаузен.

"Безумовно, вони будуть такими вкрай гарячими, якщо можемо так сказати, тому що таку легку перемогу вже "Слуга народу" не забезпечує. Специфіка цих виборів інша. Тобто там національний бренд слабо працює. Там більше працюють локальні бренди і впізнавані персонажі на місцях. Київ взагалі вкрай буде цікавий, тому що на сьогодні багато таких яскравих, цікавих кандидатів", – зазначив Борис Тизенгаузен.

Політтехнолог переконаний, що місця у списках на місцевих виборах немає сенсу продавати, адже виборці голосуватимуть за партію і вказуватимуть номер конкретного кандидата.

Експерт також прокоментував, якими будуть "технології" на місцевих виборах. З його слів, оскільки зберігається тенденція щодо охоплення діджитацізацією щораз більшої кількості людей, багато з "технологій" підуть у "цифру".

Новини за темою: Відтепер в Україні можна змінити виборчу адресу онлайн

"Багато чого – в "цифру". Звичайно ж, на місцевих виборах доводиться топтати ногами. Тобто, наприклад, щоб добре відпрацювати округ, потрібно провести десь 300-400 зустрічей з електоратом в різних місцях", – зазначив Борис Тизенгаузен та додав, що і "гречка" перед виборами цього року буде. Експерт радить її брати, а голосувати за того, за кого людина вважає за потрібне.

Як повідомляли раніше, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що не виключає перенесення місцевих виборів на весну через пандемію COVID-19. Він зазначив, що такий варіант можливий при введенні тотальних карантинних обмежень.

Читайте також: "Кандидатів на пост мера Києва від "Слуги народу" очікують соціологічні праймеріз, – Арахамія"Loading...