Місцеві вибори будуть "криваві" політично, – Тетяна Проторченко

Тетяна Проторченко

Телеканал ZIK

Понад те, може просто не вистачити кваліфікованих членів ДВК

Місцеві вибори будуть дуже "криваві" політично, під час кампанії відбуватимуться величезні порушення, підкупи, проте, найімовірніше, вони таки відбудуться.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявила заступниця голови партії "Громадсько-політична платформа Надії Савченко" Тетяна Проторченко.

"Щодо місцевих виборів – наразі те, що закон ухвалений, за яким вони мають відбутися, це дуже сумнівно, тому що у нас банально може просто не вистачити кваліфікованих членів ДВК, які зможуть порахувати навіть голоси, враховуючи специфічний бюлетень. Але якимось чином ці вибори пройдуть. Вони будуть дуже "криваві" політично, це будуть величезні підкупи, це будуть величезні порушення, але якимсь чином, скоріш за все, вони пройдуть", – сказала Тетяна Проторченко.

Новини за темою: "Слуги народу" на виборах побачать зворотну хвилю, яку вони самі запустили рік тому, – Рева

На її думку, президенту було б вигідно оголосити про перевибори українського парламенту.

"Щодо парламентських виборів – президенту на сьогодні було би вигідно ухвалити таке рішення щодо розпуску коаліції, дійсно, і перезавантаження парламенту, адже тільки в такій ситуації він може перейти до чергових, а не позачергових виборів, добувши свій термін на посаді президента", – сказала Тетяна Проторченко і додала, що таким чином президент виконає свою обіцянку розпустити неефективний парламент, і це додасть йому рейтингу.

Тетяна Проторченко також застерегла, що у попереднього президента України Петра Порошенка цілком достатньо коштів, щоб профінансувати людей, які розпочнуть масові провокації, змусивши Національну гвардію і поліцію реагувати силовим методом, і таким чином збурити народ.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський порушив питання підготовки до місцевих виборів, які заплановані на 25 жовтня 2020 року, та доручив уряду продумати механізми для безпеки громадян.

Раніше повідомляли, що у Центральному виборчому комітеті наголосили: місцеві вибори в Україні відбудуться у складних умовах. Ускладнення відбуваються через зміни виборчого закону і пандемію COVID-19.Loading...