Місцеві вибори – це питання про великі кошти, – Савченко про скасування волевиявлення на Донбасі

Надія Савченко Скріншот із відео

ВЦА досить добре прижилися на місцях, заявила колишня народна депутатка

Місцеві вибори – це питання не стільки про політику, скільки про місцеві бюджети і великі суми коштів.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка України VIII скликання Надія Савченко.

Гостя програми під час обговорення рішення ЦВК щодо неможливості проведення місцевих виборів на Донбасі зауважила, що місцеві вибори – це питання, яке стосується більше грошей, аніж політики.

Новини за темою: Грошей на вибори не вистачить – фінансовий тягар впаде на місцеву владу, – Гелевей

"Це питання менше політичне, це питання грошей. Якщо ми будемо говорити про загальнодержавні вибори, то тоді президент давав гарантію, тому що йому було цікаво накручувати голоси, бо він мав адміністративний ресурс це робити. Коли зараз ми доторкнулися до виборів місцевих, це про місцевий бюджет, про великі кошти. Оскільки Донецьк, Луганськ, території, які не окуповані, зараз є дотаційними, на них заходять гроші допомог різних європейських і західних партнерів. Це досить немалі кошти – від доріг і закінчуючи розмінуванням, це все кошти, які проходять через місцевий бюджет. І кому хочеться віддавати? Усі, хто став військово-цивільною адміністрацією, вони досить добре прижилися там на місцях", – заявила Надія Савченко.

Новини за темою: Купка маргіналів вирішила позбавити права голосу мільйони виборців, – Скаршевський про громадську раду при Мін'юсті

Нагадаємо, до переліку громад, у яких, на думку ЦВК, неможливо провести перші вибори депутатів та голів 25 жовтня 2020 року, віднесено 10 сільських, селищних, міських територіальних громад Бахмутського, Волноваського, Маріупольського та Покровського районів Донецької області, 8 — Сєвєродонецького і Щастинського районів Луганської області, а також частину виборчих дільниць Новоайдарської селищної громади Щастинського району Луганської області.

Згодом ЦВК назвала умови для проведення місцевих виборів у Донецькій та Луганській областях.

Loading...