Місцеві вибори - 2020 - це найбрудніші вибори за всю історію країни, – Марчевський

Артем Марчевський Фото з відкритих джерел

Керівник Молодіжного крила "Опозиційної платформи - За життя" Артем Марчевський розповів про фальсифікації під час передвиборної компанії на місцевих виборах 2020-го року. Про це він заявив в ефірі телеканалу ZIK.

За його словами, порушення і торги почалися ще до реєстрації кандидатів.

"Фальсифікації почалися на етапі, коли партії ще навіть не зареєструвалися як кандидати. У Донецькій області, квоти партії "Слуга народу" були розпродані. Вони продали їх місцевим елітам, які переслідують свої комерційні інтереси", - заявив він.

Марчевський так само розповів про фальсифікації, з якими зіткнулися представник "Опозиційної платформи - За життя" в Донецькій області. Там кандидатів намагалися не допустити до реєстрації.

"У Волновасі нас не хотіли допускати до виборів. Вони подали наших кандидатів від іншої партії, підробивши для цього документи. Ми викликали поліцію, написали заяву, було відкрито кримінальну справу. Наступний етап - вони просто вирішили не голосувати за допуск партії. Шість членів було за, а дев'ять - утрималися. Під будівлею територіальної виборчої комісії зібралися наші прихильники, наш актив, провели акцію протесту і тоді ВИК все-таки довелося зареєструвати нас. І такі ситуації не поодинокі. До нас постійно надходять сигнали з різних точок країни. Постійно йдуть якісь фальсифікації, чиниться тиск. Це найбрудніші вибори за всю історію України", - розповів він.

Loading...