"Опозиційна платформа – За життя": Місцева влада намагається зняти з виборів Володимира Клименка і всю команду ОПЗЖ в Маріуполі

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

У Маріуполі на кандидата в мери і всю команду кандидатів у депутати від "Опозиційної платформи – За життя" подано позов до суду. Позивачем виступив місцевий житель, який вимагає скасувати реєстрацію Володимира Клименка, - кандидата на посаду міського голови Маріуполя і всіх кандидатів у депутати Маріупольської міської ради. Про це повідомляє пресслужба партії "Опозиційна платформа – За життя".

Так, на думку позивача, рекламні щити ОПЗЖ "відновимо економічні зв'язки з Росією" нібито спрямовані проти незалежності України.

Як зазначають у місцевій команді опозиціонерів, позов від жителя селища Старий Крим - абсурдний за своєю суттю і вказує на його явно замовний характер.

"Всі розсудливі люди розуміють, що стабільна робота промислових підприємств, є запорукою економічної стабільності країни, кроком до її зростання. Адже саме сильна економіка - реальна основа незалежності України. І в той час, коли "Опозиційна платформа – За життя" робить все, щоб відновити промисловий потенціал нашої країни, забезпечити створення робочих місць, вирішити соціальні питання людей, влада намагається таким примітивним способом, вибити лідера електоральних уподобань в регіоні з передвиборчої гонки", - зазначають маріупольські опозиціонери.

"Це вже не перша спроба опонентів не допустити участь "Опозиційної платформи – За життя" в місцевих виборах. Чого тільки варта вимога провести повторне жеребкування номерів у бюлетенях, все в тому ж Маріуполі. Тоді опонентам нашої політичної сили не сподобалося, що ОПЗЖ отримала перший номер! Суд опинився на нашому боці", - зазначає Володимир Клименко.

"Подібні позови - це агонія наших опонентів, які явно програють у передвиборчій гонці. Тільки слабкий суперник може шукати надумані причини для судових розглядів замість того, щоб грати за правилами чесної боротьби!" - підкреслив кандидат на посаду міського голови Маріуполя від "Опозиційної платформи – За життя" Володимир Клименко.