Міськрада Херсона проголосувала за неприпустимість подачі води до Криму

Засідання Херсонської міськради Крим.Реалії

За неможливість водопостачання в Крим до його деокупації проголосували 32 депутати

Депутати Херсонської міської ради проголосували за неприпустиміть постачання води на територію анексованого Криму. Про це повідомляє Крим.Реалії

Як зазначається, раніше представники громадських організацій Херсона та області почали збір підписів під зверненням до президента України, голови Верховної Ради і прем'єр-міністра, в якому вони висловити протест проти можливості відновлення водопостачання в Крим до його деокупації.

Після чого, 9 липня, 32 херсонські депутати підтримали це звернення, а ще 10 не голосували.

Новини за темою: В анексованому Криму виявили великі запаси підземних прісних вод

Крім цього, на засідання до міської ради прийшли активісти з плакатами та закликами "Не можна поїти окупантів". 

"Потрібно припинити будь-які інсинуації з приводу подачі води в окупований Крим. Поїти окупантів, надавати воду для підприємств і військових баз – неприпустимо", – заявив перед голосуванням депутат Сергій Волошинов.

Також міський голова Володимир Миколаєнко на засіданні уточнив, що в тексті звернення прибрали спірні моменти, і депутати голосуватимуть за документ у новій редакції.

Новини за темою: РФ може захопити дамбу в Херсоні, щоб повернути воду до Криму, - генерал США

Нагадаємо, 17 вересня Верховна Рада України не підтримала закон, який міг сприяти подачі води в Крим. Законопроєкти №2831-1 та №2831-2 про перелік підприємств, які не підлягають приватизації, підтримали 19 і 56 депутатів при 226 необхідних. 

Loading...