live

Мінцифра показала новий дизайн електронного паспорта

Цифровий документ зможуть отримати власники закордонного паспорта та ID-картки

Варіанти дизайну для електронного паспорта Facebook-сторінка Михайло Федоров

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров презентував три можливі варіанти дизайну електронного паспорта українця. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Згідно з повідомленням, незабаром українці, які мають закордонний паспорт та ID-картки, зможуть отримати в мобільний додаток цифровий документ. Такий формат паспорта в смартфоні дозволить пересуватися країною на потягах та літаках, ідентифікувати особистість у державних установах, отримувати посилки.

За словами міністра, подібно до водійського посвідчення діятиме QR-код для перевірки дійсності документа. Наразі йде обговорення дизайну паспорта, зокрема вирішують, що потрібно виносити на лицьову сторону, що сховати в розгорнуте відображення за натиском (там буде схована вся інформація: строк дійсності, стать, громадянство та інше).

"Нам здається, що найголовніші дані паспорта: фото, ПІБ, номер документа. Все інше можна сховати. Тому, на відміну від водійських посвідчень, ми збільшили фото (вбили ідею його збільшення за натиском)", - зазначив Федоров.

Новини за темою: Додаток "Дія": Як працює головний цифровий сервіс України

Нагадаємо, напередодні міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет заявив, що до сервісу електронних квитанцій check.gov.ua підключили всі основні державні органи. Loading...
Loading...
Loading...