Мінські домовленості виконати неможливо, - Кравчук

Леонід Кравчук Фото з відкритих джерел

Голова української делегації у ТКГ покладається на нормандську зустріч

Голова української делегації у Тристоронній контактній групі (Україна, Росія, ОБСЄ) Леонід Кравчук вважає, що сьогодні Мінські домовленості виконати неможливо, та покладається на переговори у "нормандському форматі". Про це він сказав в інтерв'ю "Радіо НВ".

За словами Леоніда Кравчука, виконання Мінських домовленостей зараз неможливе через різні позиції України та Російської Федерації щодо проведення виборів на тимчасово непідконтрольній території Донбасу.

"Ми зараз знаходимося в досить непростій ситуації: є Мінські угоди, але вони не можуть бути виконані з огляду на зрозумілі причини. Але згідно з міжнародними домовленостями, такі угоди не можуть бути скасовані однією стороною. (Потрібно, - ред.) шукати вихід через "нормандський формат", - пояснив він.

Також Кравчук сподівається, що спірні питання вдасться розв'язати під час майбутньої зустрічі лідерів України, Німеччини, Франції та Росії у Берліні.

"Тільки на такому рівні, іншого (виходу з ситуації, - ред.) я не бачу", - резюмував він.

Новини за темою: У Берліні почались перемовини формату "нормандської четвірки". Названо теми

Нагадаємо, раніше Леонід Кравчук заявив, що перенесення інспектування українських позицій біля Шумів не є зривом Мінських домовленостей.

Loading...