live

Міністри не працюють на ту зарплату, яку декларують, а отримують гроші в "конвертах", – Крюкова

Світлана Крюкова Скріншот відео

Журналістка назвала спосіб перевірити невідповідність видатків посадовців до рівня доходів

Міністри не працюють на заробітну плату, яку вносять до декларацій, – вони отримують гроші в "конвертах" у різних ставках, а деякі ще й заробляють на корупційних "схемах".

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявила журналістка Світлана Крюкова.

Журналістка, коментуючи скандал, який розгорівся внаслідок журналістського розслідування, яке з’ясувало, що міністр інфраструктури Владислав Криклій не вказав в декларації цивільну дружину та її елітне майно, звернула увагу на те, що автівки, які знаходяться на вулиці, – це майно, яке є "видимим". А є майно, яке на вулиці не знаходиться і якого не видно, додала вона. Світлана Крюкова зауважила, що, до прикладу, травневі вихідні (за винятком цього року, оскільки триває карантин) – чудовий спосіб перевірити невідповідність видатків до рівня доходів.

"Вони отримують гроші в "конвертах" у різних ставках, і міністри в тому числі. Вони не працюють на ту зарплату, яку вони декларують. У них є гроші купувати предмети розкоші, у них вистачає нахабства це робити, незважаючи на публічне декларування, незважаючи на публічне означення нового курсу, незважаючи на те, що вони працюють державними чиновниками. Деякі ще й заробляють, і конкретно заробляють на корупційних "схемах". Це взагалі аж ніяк не чесна влада", – акцентувала Світлана Крюкова.

Новини за темою: Ілля Кива вимагає розслідування незаконного збагачення та створення корупційних схем міністром інфраструктури Криклієм

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація про швидку відставку Владислава Криклія через числені корупційні скандали, учасником яких він є. Криклій і сам не заперечує такої можливості, про що сказав в інтерв'ю журналістам.

Додамо, як ідеться в журналістському розслідуванні, міністр Криклій не вказує в декларації цивільну дружину та її елітне майно.

Loading...