Міністр оборони Загороднюк обговорив з Помпео перспективи проведення оборонної реформи

Міністр оборони України Андрій Загороднюк з Державним секретарем США Майком Помпео Міноборони

Він поінформував американських колег про перебіг операції Об’єднаних сил на сході України

Сьогодні, 31 січня, у Києві, в рамках офіційного візиту американської делегації в Україну, відбулася зустріч міністра оборони України Андрія Загороднюка з Державним секретарем США Майком Помпео.

Про це повідомляє пресслужба міністерства.

Під час неї Загороднюк та Помпео обговорили поточну безпекову ситуацію в Україні.

Зокрема, український міністр розповів держсекретарю про перспективи проведення в Україні оборонної реформи, а також трансформацію військового відомства.

Новини за темою: Президент України Володимир Зеленський зустрівся з держсекретарем США Майком Помпео. Повне відео

Загороднюк зауважив, що у ЗСУ триває процес реформ з метою досягнення ними відповідності військовим критеріям членства в Альянсі.

Також у ході зустрічі було наголошено на тому, що США є стратегічним партнером та надійним другом України, який підтримує її від самого початку збройного конфлікту на Донбасі.

Зазначається, що окрему увагу приділили питанню виділення Америкою військової допомоги Україні, яка цього разу складає 300 млн доларів.

Нагадаємо, державний секретар США Майк Помпео прибув до Києва 30 січня ввечері в межах запланованої поїздки до п'ятьох країн.

Новини за темою: Сенцов у Вашингтоні зустрівся з помічником Помпео

Згодом Помпео запевнив, що підтримка України з боку США є непохитною.

Сьогодні, 31 січня, міністр закордонних справ України Вадим Пристайко зустрівся з державним секретарем США Майком Помпео в будівлі МЗС України в Києві.Loading...