Міністр юстиції Малюська пограв у настільний теніс із засудженими під час перевірки СІЗО та колоній у Вінниці

Умови утримання у в'язницях він назвав "задовільними"

Міністр юстиції Денис Малюська без попередження перевірив СІЗО і колонії №86 та №1 у Вінниці та пограв із засудженими у настільний теніс.

Про це він сам розповів на сторінці у Facebook.

"Сьогодні неділя і чергова перевірка тюрем без попередження (не весь же час книжку читати догори дригом). На цей раз Вінниця: місцеве СІЗО, а також колонії #86 та #1 (разом до 1,5 тисячі ув'язнених та засуджених, з яких більше 300 - довічники)", - зазначив міністр.

Новини за темою: Малюська хоче знищити 48 "партій-зомбі"

Так, у ході перевірки Малюська з'ясував, що загалом умови утримання є задовільними, однак не включаючи деякі камери СІЗО, оскільки вони переповнені.

При цьому, за словами міністра, стандартною проблемою, про яку він дізнався, є строки перебування у СІЗО.

"Один із ув'язнених, з яким розмовляв, більше чотирьох років перебуває під слідством за крадіжку. Довічників багато і їм немає куди себе діти, роботи на усіх не вистачає. Деякі з них отримували ще смертну кару у дев'яностих та були врятовані визнанням такої кари неконституційною", - пояснив він.

Під час перевірки Малюська встиг зробити підтягування на турніку і пограти в настільний теніс із засудженими.

Фото: Facebook-сторінка Дениса Малюськи

Також до своєї публікації міністр додав фото кімнати, яка схожа на досить пристойний номер в готелі і розповів, що так виглядає кімната для тривалих побачень у в'язниці, але її користування платне - близько 350 грн. на добу з людини.

Новини за темою: Україна оскаржила рішення ЄСПЛ щодо люстрації, - Малюська

Як повідомлялося раніше, міністр юстиції Малюська заявляв, що в Україні планують закрити третину тюрем та збудувати нові.

Loading...