МЗС України вимагає офіційної реакції Франції на візит євродепутатів у Крим

У відомстві зазначили про неприпустимість контактів французів із "адміністрацією" півострова

Зустріч представників України і Франції МЗС України

Заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова зустрілася з послом Франції через нелегальний візит депутатів Європарламенту в окупований Крим. Про це повідомляє пресслужба МЗС України.

Зокрема, Джапарова наголосила на неприпустимості зв’язків громадян Франції з представниками РФ на території Криму. Заступниця міністра звернулася до посла Франції з проханням "офіційно відреагувати на незаконний візит делегації французьких депутатів Європарламенту на чолі з Тьєррі Маріані до Криму".

Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен вважає, що позиція офіційного Парижа щодо підтримки суверенітету і територіальної цілісності України не змінилася. Він пообіцяв передати в МЗС Французької Республіки звернення українських дипломатів.

Представники країн обговорили активізацію торговельно-економічної та інвестиційної співпраці між Україною і Францією. Джапарова подякувала Парижу за допомогу в соціально-економічному відновленні східних областей України.

Новини за темою: Україні потрібен Крим, а не компенсація за територію, - Кулеба

Раніше повідомлялося, що французькі депутати Європарламенту планують відвідати окупований Крим. В "адміністрації" півострова заявили, що делегація прибуде з метою оцінки процесу голосування щодо змін у Конституцію Росії.Loading...