Міністерська посада для Ткаченка: Карасьов заявив, що не обійшлося без інтриги

Політолог Вадим Карасьов З відкритих джерел

Імовірно, посаду міністра пропонують, щоб Ткаченко не балотувався на посаду мера Києва, каже політолог

Посада міністра культури для Олександра Ткаченка – це "утешительный приз", щоб він не брав участі у виборах міського голови Києва.

Про це в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK під час включення заявив політолог, директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Експерт прокоментував інформацію про те, що фракція "Слуга народу" вирішила підтримати кандидатуру народного депутата Олександра Ткаченка на посаду міністра культури. На його думку, у цьому питанні не обійшлося без інтриги.

"Олександр Ткаченко заявляв про наміри балотуватися на посаду мера Києва, що не входило у плани Офісу президента і команди Зеленського, у плани "Слуги народу". Очевидно, йому дають такий "утешительный приз", щоб він скористався такою нагодою і захотів би бути міністром культури, а не брав участь у партійних праймеріз, на яких він міг би перемогти і Тищенка, і іншого кандидата від "Слуги народу" у мери Києва", – сказав політолог.

Новини за темою: Ткаченко розповів, чи відмовиться він від участі в праймеріз на мери Києва, якщо стане міністром культури

Вадим Карасьов продовжив: "Але на місці Ткаченка я подумав би. Через пів року цього Кабміну не буде. Буде новий прем’єр-міністр. Тому, може, це такий хитрий виверт тих, хто не хоче, щоб Ткаченко номінувався на мери від "Слуги народу", дати йому зараз міністерську посаду, а через пів року буде вже новий Кабмін з новим міністром культури".

Нагадаємо, у фракції "Слуга народу" заявили, що готові призначити народного депутата та колишнього генерального директора телеканалу "1+1" Олександра Ткаченка міністром культури.

Раніше народний депутат Олександр Ткаченко підтвердив, що буде брати участь у праймеріз "Слуги народу" на вибори мера столиці.

Хоча до того у "Слузі народу" зазначали, що не мають наміру висувати Миколу Тищенка чи Олександра Ткаченка на посаду мера Києва, однак це буде "сильний кандидат".

Loading...