Мінімальна зарплата і держбюджет: Що можуть розглянути на сесії Ради в кінці серпня

Заступник Керівника Офісу Президента України Юлія Ковалів Фото з відкритих джерел

Українцям хочуть підвищити мінімальну зарплату до 6 500

Наприкінці серпня цього року Верховна Рада України може зібратися на позачергову сесію, на якій депутати планують внести зміни до державного бюджету для підвищення мінімальної зарплати до 5 000 гривень. Про це на брифінгу заявила заступник голови Офісу президента Юлія Ковалів, повідомляє РБК-України

Зазначається, що у парламенті планують, підвищити мінімальну зарплату для українців з 1 вересня. Основним джерелом для фінансування підвищенної заробітної плати стала економія на обслуговуванні державного боргу.

За словами заступниці Єрмака, минулого тижня уряд схвалив макроекономічний прогноз на 2021 рік. Зокрема, там передбачено підвищення рівня мінімальних зарплат ще в два етапи – до 6 000 і 6 500 гривень.

Новини за темою: Медикам та водіям швидкої мають підняти зарплати, – Степанов

Ковалів наголосила що бюджет на 2021 рік буде поданий до парламенту 15 вересня.

"Це один важливий законопроект, який сьогодні повинен внести президент. І ми очікуємо, що парламент до кінця серпня, напевно, на позачерговій сесії, яка буде скликана для розгляду цього закону ... буде скликана, очікуємо, в кінці серпня ", – додала Юлія Ковалів.

Нагадаємо, нещодавно Кабінет міністрів України схвалив прогноз економічного і соціального розвитку України на 2021―2023 роки, згідно з яким передбачається поступове підвищення середньої заробітної плати українців до 17 тисяч гривень. 

Loading...