"Мета залишається абсолютно незмінною": Кулеба прокоментував процеси в міжнародних судах проти РФ

Дмитро Кулеба Фото з відкритих джерел

Україна готується подати сильний меморандум з міжнародного морського трибуналу

Мета України залишається абсолютно незмінною – притягти Росію до відповідальності за всі порушення міжнародного права. Про це в інтерв’ю "РБК-Україна" заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

"Я спілкувався з командою наших юридичних радників і сказав їм: хлопці, дивіться, міністр змінився, команда частково змінилася, але мета залишається абсолютно незмінною – притягти Росію до відповідальності за всі порушення міжнародного права. Я хочу, щоб імена юридичних радників були вписані золотими літерами в історію міжнародного права. Тому що вони у міжнародних судах переможуть велику державу, постійного члена Радбезу ООН і грубого порушника міжнародного права", - розповів Кулеба.

За словами міністра, Україна готується подати сильний меморандум з міжнародного морського трибуналу.

"Ми вчасно подамо сильний меморандум з міжнародного морського трибуналу. Тобто "пожежа йде за планом", ми будемо працювати планово, чітко, жорстко і з незмінною метою притягнення до юридичної відповідальності. Росіяни, до речі, дуже трепетно ставляться до всіх юридичних фіксацій і процесів", - додав Кулеба.

Новини за темою: Кулеба пояснив, чому не створили Консультативну раду при ТКГ

Нагадаємо, раніше заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін заявив, що часові межі судового процесу щодо збитого "Боїнга" MH17 можуть тривати декілька років.

Loading...