Мешканці Богданівської ОТГ готують звернення до ДБР проти нардепа від "Слуги народу", – Мосійчук

Ігор Мосійчук, Фото з відкритих джерел

"Слуга народу" погрожував голові ОТГ, заявив Мосійчук

Мешканці Богданівської ОТГ готують заяву про злочин до Державного бюро розслідувань щодо погроз голові ОТГ з боку народного депутата України від "Слуги народу" Романа Каптєлова.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України VIII скликання Ігор Мосійчук.

Політик прокоментував інцидент, який трапився у Богданівці Дніпропетровської області із народним депутатом від "Слуги народу" Романом Каптєловим. Ігор Мосійчук зауважив, що на зустрічі парламентаря із виборцями ішлося про децентралізацію.

"І коли голова громади почав пояснювати, чому громада хоче залишитись у тому вигляді, в якому вона є, а вона вже сформована, це об’єднана територіальна громада, у них виникла зі "слугою народу" Каптєловим суперечка. І Каптєлов заявив, що приїдуть люди, він пришле людей, які "закопають", "закатають в асфальт" голову ОТГ. Коли люди це почули, ви бачили реакцію… Ця заява була на зборі людей, просто закрита, її погано чутно, але люди… Зараз зі мною постійно на зв’язку перебувають мешканці Богданівської ОТГ. Вони зараз готують заяву про злочин до Державного бюро розслідувань щодо погроз голові ОТГ з боку народного депутата України від "Слуги народу" Руслана (Романа. – Ред.) Каптєлова", – заявив Ігор Мосійчук.

Новини за темою: Мосійчук: Вакарчук розглядає питання про складання депутатського мандата

Як повідомляли, жителі Богданівки Дніпропетровської області влаштували недружній прийом депутату від "Слуги народу" Роману Каптєлову. На зустрічі з виборцями ледь не дійшло до бійки, нардеп викликав поліцію, і лише у її супроводі вийшов із приміщення.

Читайте також: "Ти не народний депутат": Як українці зустрічають "слугу народу" Куницького".

Loading...