Меркель заявила, що Росія завдасть ЄС клопоту

Ангела Меркель ТАСС

Головування в ЄС з 1 липня переходить до Німеччини

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель очікує, що під час головування її країни в Раді ЄС Росія і надалі створюватиме проблеми. Про це вона сказала під час дискусії у фонді Конрада Аденауера, говорячи про пріоритети Німеччини під час головування у Раді ЄС, передає Handelsblatt.

За словами канцлерки, вона хоче використовувати головування Німеччини в ЄС для продовження критичного і конструктивного діалогу з Росією.

"Основою для цього може бути тільки розуміння того, що в міжнародних відносинах йдеться не про право найсильніших, а про силу права. Росія неодноразово порушувала цей канон цінностей і правил. Росія створила пояс невирішених конфліктів у своїй безпосередній близькості й анексувала український півострів Крим в порушення міжнародного права", - заявила Меркель.

"Вона підтримує маріонеткові режими в окремих частинах Східної України і нападає на західні демократії, включаючи Німеччину, гібридними засобами. Росія, безсумнівно, завдасть нам клопоту під час головування (Німеччини, - ред.) в Раді ЄС", – сказала вона.

Серед пріоритетів головування Німеччини канцлерка також назвала теми Лівії, Сирії, захисту клімату та глобальної охорони здоров'я.

Як відомо, 1 липня головування у Раді ЄС перейде від Хорватії до Німеччини.

Новини за темою: Вимоги Росії до ООН: Зняття санкцій в обмін на припинення вогоню

Раніше повідомлялося, що канцлерка Німеччини Ангела Меркель вважає, що політику санкцій щодо Російської Федерації необхідно зберегти.Loading...