Меркель підтримала переформатування ТКГ, - ОПУ

Канцлер Німеччини Ангела Меркель. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Йдеться про підсилення української делегації в ТКГ урядовцями та парламентарями

Канцлер Німеччини Ангела Меркель під час телефонної розмови з президентом України Володимиром Зеленським запевнила, що підтримує переформатування Тристоронньої контактної групи. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

"З українського боку підтверджено налаштованість на максимальну координацію зусиль з партнерами у питаннях мирного врегулювання на Донбасі – Німеччиною та Францією. Канцлер Ангела Меркель заявила про підтримку змін у роботі Тристоронньої контактної групи, ініційованих Україною", - повідомили в ОПУ.

Зокрема, йдеться про підсилення представництва української делегації в ТКГ урядовцями та парламентарями.

Також, під час бесіди лідери двох держав обговорили питання відновлення миру на Донбасі та, зокрема, підсумки робочого візиту української делегації до Німеччини 2 червня. Співрозмовники відзначили високий рівень взаєморозуміння української та німецької сторін щодо ключових підходів до мирного врегулювання, наголосивши на безальтернативності дипломатичного шляху.

Новини за темою: Єрмак у Берліні назвав головну вимогу для розведення сил на Донбасі

Нагадаємо, раніше посол України в Німеччині Андрій Мельник повідомив, що президент України Володимир Зеленський і канцлер Німеччини Ангела Меркель провели 11-ту телефонну розмову упродовж першого року президентства Зеленського.

Loading...