Мер Кличко відповів "ЄС": "УДАР" іде на вибори самостійно. Ми не торгуємось!

Мер Києва Віталій Кличко Пресслужба політичної партії "УДАР"

"УДАР" іде на вибори самостійно – будь-яке об'єднання можливе лише навколо інтересів киян. Про це написав на своїй сторінці у Facebook мер Києва, лідер партії "УДАР" Віталій Кличко.

За його словами, будь-яке об’єднання можливе лише навколо інтересів киян.

"УДАР" іде на вибори самостійно. Ми не торгуємось! Будь-яке об'єднання можливе лише навколо інтересів киян. Ми працюємо з киянами і для киян!" – заявив Віталій Кличко.

Він зазначив, що є та буде мером тільки киян.

"Сьогодні дізнався про підтримку моєї кандидатури на посаду мера Києва деякими іншими політичними силами. Розумію, що чимало партій сьогодні хочуть, щоб Кличко був їхнім мером. Я ж знову чітко скажу всім: я є і буду мером тільки киян! І завжди був відповідальним тільки перед киянами. Бо саме вони довірили мені втілювати зміни в Києві, обравши мером столиці. Я вдячний за підтримку кожному мешканцю нашого міста", – підсумував Віталій Кличко.

Новини за темою: На виборах у Києві лідирує "УДАР", - опитування

Як повідомлялося раніше, голова Київської міської організації "Європейської солідарності" Володимир Прокопів на з’їзді 16 вересня заявив, що партія підтримає на виборах мера Києва нинішнього міського голову Віталія Кличка.

Loading...