Мер Дніпра розкритикував "Голос" за продаж квот на виборах авторитету й олігарху

Лідер партії "Голос" Кіра Рудик Фото з відкритих джерел

Мер Дніпра Борис Філатов розкритикував місцевий осередок партії "Голос", за те, що той віддав свої квоти в територіальній виборчій комісії сімейству адвокатів, які пов'язані з авторитетним бізнесменом, відомим у вузьких колах під кличкою "Нарік". Про це Філатов написав на своїй сторінці в Facebook, повідомляє 49000.com.ua.

Як зазначається, ймовірно, мер мав на увазі сімейство Текутьєвих, які потрапили в ТВК за квотою партії "Голос".

Раніше видання повідомляло, що Текутьєви через Олексія Корнілова пов'язані з Олександром Петровським, якого називають "Наріком". Петровський же, своєю чергою, є давнім партнером олігарха Коломойського. Також з Коломойським пов'язують міський осередок "Слуги народу" - першим номером в облраду від СН балотується давній партнер олігарха Святослав Олійник. А голова міської ТВК від "Слуги народу" Сергій Жарко також пов'язаний бізнесом з вищезгаданим Корніловим, а, отже, і з сімейством Текутьєвих.

"Максимально огидно в цій компанії виглядає партія Вакарчука "Голос", яка поставила кандидатом від своєї партії медіаменеджера Коломойського (!), а свої квоти в ТВК віддала адвокатам кримінального авторитета Наріка (!!). Так, так. Коли ви це читаєте, то вірте своїм очам. Всі ці Кіри Рудик і Ярослави Железняки, що кривляються в телевізорах, бігають в західні посольства та розповідають про свою репутацію, тупо поставили від Партії директора телеканалу Коломойського", - заявив мер Дніпра.

Раніше ЗМІ повідомляли, як адвокати, пов'язані з Петровським, "травлять" конкурентів з виборів у Дніпрі.