Мер Черкас назвав ім’я депутата, який готував замах на вбивство його заступника

Причиною замаху на вбивство могли стати особисті конфлікти

Затримання підозрюваного в замовленні вбивства Офіс генерального прокурора України

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що замах на його заступника готував депутат міської ради Максим Шадловський. Про це він повідомив у коментарі Страна.ua.

Очільник міста вважає, що історія із замахом могла початися після того, як Шадловський перестав бути підлеглим зниклого Юрія Ботнара. За словами Бондаренка, Максим Шадловський займався питаннями освіти та науки, але потім його прибрали з посади.

Крім того, мер Черкас повідомив, що в записах слідчих дій щодо замаху фігурувала кислота. А про те, що поліція лише інсценувала вбивство Ботнара, він на момент подачі заяви не знав. "Все виглядало так, ніби він правда пропав. Мені о 07:00 зателефонувала дружина Юрія в сльозах і сказала, що він пропав. Я відразу підняв начальника управління Нацполіціі, почалися пошуки. І ми вже через годину-дві по камерах знайшли автомобіль, в якому Юрій рухався, ну а потім вже ситуація прояснилася", – додав Бондаренко.

Нагадаємо, вранці 16 липня мер Черкас заявив про зникнення свого заступника. Чиновник не прийшов на роботу, а Анатолій Бондаренко повідомив, що Юрія Ботнара ніхто на бачив із вечора.

Новини за темою: У Черкасах ексслідчого міліції підозрюють у підробці доказів у справах проти євромайданівців

Пізніше стало відомо, що правоохоронці затримали депутата, який замовив убивство заступника міського голови. Для цього вони провели спецоперацію, під час якої імітували вбивство посадовця.Loading...