live

Мені знадобилося посвідчення народного депутата, два дні і 4100 грн, - інфікована коронавірусом депутатка Ганна Скороход про проходження тесту

Ганна Скороход Фото з відкритих джерел

У державній клініці їй сказали, що зроблять тест тільки за наявності стовідсоткових симптомів вірусу

Позафракційна депутатка Ганна Скороход, яка захворіла на Covid-19, розповіла, що їй довелося витратити два дні, щоб здати лабораторний тест на коронавірус і використати для цього посвідчення народного депутата.

Про це вона написала у своєму Telegram-каналі.

Нардеп стверджує, що вирішила здати тест після того, як відчула температуру та інші симптоми коронавірусної інфекції. 

Спочатку Скороход звернулася до держлікарні, але там їй відмовили, аргументувавши це тим, що у неї немає стовідсоткових симптом.

"Там в інфекційному відділенні зустріли мене в одноразових масках і халатиках. Подивилися, послухали - сказали не воно. Попросила зробити тест, відмовили, пославшись на те, що тести тільки якщо 100% симптоми, відправили за можливою причиною до хірурга, той фахівець грамотний дуже, все перевірив, в т.ч і кров, і все-таки порадив зробити тест. Але інші лікарі це рішення не підтримали і тест не витрачали", - написала вона.

Скороход пояснила, що наступного дня відчула себе гірше і звернулася до лабораторії, щоб знову спробувати зробити тест, однак цього разу їй порадили викликати швидку.

Там їй теж відмовили і сказали, що це не компетенція невідкладної допомоги.

Тільки після того, як вона відкрито заявила, що є народним депутатом, їй передзвонили і запропонували поїхати до інфекційного відділення в Білій Церкві.

Однак, виявилося, що там роблять тільки експрес-тести, тому Скороход з'їздила до Олександрівської лікарні.

"Зробили експрес-тести на грип та Covid 19, - негативні. Але відразу попередили, що експрес-тести не точні і результат показують на 5-10 день симптоматики. Просила ПЛР, але рішення про його проведення приймається щоранку на нараді докторів. Так само дізналася, що ПЛР бере приватна клініка "Добробут" при виклику невідкладної допомоги, що я власне і зробила. При цьому сам тест безкоштовний, оплачуєш тільки виклик і захисні костюми парамедиків", - додала депутат.

Всього вона витратила 4100 гривень для оплати послуг приватної клініки.

"І ви з усіх боків розповідаєте нам, що Україна готова до коронавірусу?", - зауважила Скороход.

Новини за темою: Думаю, депутати виконають свої обов'язки – Разумков про небажання збиратися на засідання Ради через коронавірус

Нагадаємо, 28 березня стало відомо, що у позафракційної депутатки Ганни Скороход виявили коронавірус.

Це вже не перший випадок зараження коронавірусом серед політиків.

Першим депутатом Ради, у якого підтвердили коронавірус, був нардеп від "Довіри" Сергій Шахов.

Крім того, коронавірусом заразився і його однопартієць - Сергій Вельможний.

Новини за темою: Волошин про негативний результат тесту на коронавірус: Почуваю і весь цей час почував себе чудово

Згодом, 23 березня, народний депутат України від фракції "Слуга народу" Руслан Горбенко теж опинився у лікарні з підозрою на COVID-19. 

Loading...