live

Мендель прокоментувала самопідпал під ОПУ і закликала громадян не привертати увагу до проблем таким чином

Юлія Мендель. Фото: president.gov.ua

Чоловік не брав участі у мітингу медичних працівників, який сьогодні проходить під стінами ОПУ, стверджує чиновниця

Відділ звернення громадян Офісу президента вирушив до лікарні на зустріч із чоловіком, який намагався підпалити себе під будівлею ОПУ, щоб з’ясувати питання, до яких він хотів привернути увагу.

Про це прессекретар Володимира Зеленського Юлія Мендель розповіла під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

Юлія Мендель зауважила, що зараз Нацполіція з'ясовує особу чоловіка, який намагався підпалити себе під Офісом президента. За попередньою інформацією, це мешканець Сумської області, у якого були проблеми з місцевою владою щодо земельних питань.

Також прессекретар президента додала, що чоловік не брав участі у мітингу медичних працівників, який сьогодні проходить під стінами ОПУ.

"Він долучився до мітингу буквально за кілька хвилин до самопідпалу. Він був облитий бензиновою речовиною, тому підпал відбувся дуже швидко. Чоловік особливо не постраждав, у нього немає якихось сильних пошкоджень , однак у нього є опіки легкого ступеня", – сказала прессекретар президента.

За словами Мендель, постраждалого доправили до лікарні. Представники відділу звернення громадян в Офісі президента уже вирушив до цієї лікарні, щоб з'ясувати, які проблеми має чоловік, щоб допомогти йому.  

Також Юлія Мендель додала, що  президент Зеленський дуже схвильований таким вчинком.  

"Президент схвильований таким вчинком, тому що самопідпал – це відчай у людини і звісно, нам би хотілося, щоб до такого відчаю більше не доводили людей. Особливо, коли йдеться про комунікації місцевої влади і людей, які живуть на місцях, щоб вирішувати проблеми", – зазначила прессекретар президента і закликала громадян не привертати увагу до проблем таким чином.

Нагадаємо, сьогодні під час протесту медиків під будівлею ОПУ чоловік намагався вчинити самоспалення.

Також відомо, що правоохоронці почали розслідування через спробу самопідпалу чоловіка на Банковій під час акції протесту біля Офісу президента.

Loading...