Медведчук: Зеленський за рік президентства не врегулював конфлікт на Донбасі і не зміг вивести країну з економічної кризи

Народний депутат Віктор Медведчук

"Опозиційна платформа - За життя"

Глава держави Володимир Зеленський за рік президентства не врегулював конфлікт на Донбасі і не зміг вивести країну з економічної кризи.

Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук в ефірі телеканалу "Інтер".

"Виключно негативна оцінка. Тому що, якщо ми будемо характеризувати окремі напрями політики пана Зеленського, який отримав всю повноту влади, як у парламенті, так і в уряді, який він уже неодноразово поміняв, то ми можемо зробити висновки, що ніяких істотних результатів по зміні ситуації в країні не відбулося", – сказав він.

Новини за темою: Медведчук: Закон про банки прийнятий на догоду і зовнішньому управлінню, і МВФ

Політик зазначив, що це стосується мирного врегулювання ситуації на Донбасі і створення сприятливої економічної ситуації.

"Це й питання щодо мирного врегулювання, нічого не зроблено для того, щоб Донбас повернувся в Україну, це питання, пов'язані зі створенням економічної ситуації. Тому що він не пішов на радикальні зміни економічного курсу в країні, він не зміг запропонувати ту модель економічного розвитку, яка могла б виправити ситуацію економічної кризи, яка ще розвивалася при Порошенку, з урахуванням зони вільної торгівлі з ЄС,  і в питаннях падіння інвестиційного клімату, в питаннях підвищення житлово-комунальних тарифів, і в питаннях підвищення цін, і питань безробіття, закриття десятків тисяч підприємств, а до всього іншого ще додався і коронавірус", – зазначив Медведчук.