Медведчук: Помічники, що готували Зеленського до виступу в Польщі - допустили серйозну стратегічну помилку

Голова Політради "Опозиційної платформи - За життя", народний депутат Віктор Медведчук

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Медведчук вважає, що польський президент образив Радянський Союз і тих, хто шанує пам'ять щодо жертв Голокосту

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук на брифінгу після зустрічі з депутатами Бундестагу у Берліні заявив, що Зеленський в Польщі не мав права на таку позицію, яку він озвучив.

Трансляцію вів телеканал ZIK.

"Я тільки можу здогадуватись, але як мінімум ті радники і помічники, які готували пана Зеленського до цього виступу, допустили дуже серйозну стратегічну помилку. Я вважаю, що він не мав права на схожу позицію, як президент України",- зазначив Віктор Медведчук.

Також, на його переконання, позитивно оцінивши заслуги Петлюри, польський президент образив Радянський Союз і тих, хто шанує пам'ять щодо жертв Голокосту.

Новини за темою: Медведчук у Берліні назвав стратегічну ціль ініціативи "Парламентський вимір "нормандського формату"

"Ви знаєте, це показово, мені здається для, в першу чергу, єврейського населення, що в день пам'яті Голокосту згадали про людину, яка була однією із найкрутіших, вибачте на слові, антисемітів початку 20 століття. І це співробітництво, про яке говорив польський президент пан Дуда між Симоном Петлюрою і представниками Польщі, які боролися тоді з більшовиками, він поставив у приклад. Не знаю, про що думав пан Дуда, який ставив схожий приклад, але мені здається, що це була образа на адресу і Радянського Союзу, на адресу євреїв і на адресу тих, хто шанує пам'ять щодо жертв Голокосту, мільйонних жертв Голокосту",- додав Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук.

Нагадаємо, учора, 27 січня президент України Володимир Зеленський прибув до Польщі з офіційним візитом. Там він зустрівся з президентом Польщі Анджеєм Дудою. Під час зустрічі Дуда запропонував Зеленському увіковічнити пам'ять військових українців і поляків, які боролися проти більшовиків та проти наступу Червоної армії.Loading...